Radis

EESTIMAINE KASEVINEERMÖÖBEL

4ROOM sisustussalongis on esindatud RADIS – eestimaine kasevineermööbel, mis valmistatakse sinu kodu silmas pidades. Kõik tooted sünnivad tellimustööna ja Radise tootmise paindlikkus lubab  valida 13 erineva viimistluse vahel ning neid omavahel kombineerida. Samuti on võimalik tellida oma nõudmistele vastav erimõõtudes või isegi eridisainiga mööbel.
Radise skandinaavialikult puhas disainikeel ning looduslik ja ökoloogiline puiduviimistlus valmivad 40 aastase puidutööstuse kogemusega disainer Raul Abneri valvsa pilgu all.
Toodete valikus on nii söögi- kui koolilaudu, tugevaid riiuleid, kummuteid, diivanilaudu ja telerialuseid.

Täismahus tootevalikuga saad tutvuda siin.


Radis on:

LOODUSLIK – Meie materjalid on sõbralikud nii looduse kui inimese vastu. Hoiame loodust ja väldime tootmisel jääkide teket.
KÄSITÖÖD VÄÄRTUSTAV – Enamik meie tooteid on viimistletud käsitsi. Iga mööbliese pannakse kokku vastavalt Sinu soovidele.
MITMEKÜLGNE – Meie disainikeel on tagasihoidlik, kuid meeldejääv. Radise mööbel muudab isikupäraseks nii kodud kui kontorid.
DETAILNE – Meie mööbel on valmistatud kasevineerist, mis on naturaalne ja tagasihoidlik, kuid vastupidav materjal. Viimistlemisel kasutame ökoloogiliselt puhast õlivaha. Kõik sahtlid ja kapiuksed sulguvad vaikselt ja pehmelt.

SINU SÕNA LOEB:

Kõik oma tooted valmistame tellimustööna. Sina valid värvitoonid ning ühiselt sobitame detailid kokku. Oma eelistusi tead ainult Sina ning meie lubame, et talitame vastavalt Sinu soovidele.

eesti keeles