Meie Pärnu mnt 110 asuv 4ROOM sisustussalong läbis hiljuti uuenduskuuri.

Muutused ei ole piirdunud vaid värske värvikihiga seintel. Soovist pakkuda eesti inimesele kvaliteetset kodumaist sisustust, on kasvanud välja koostöö disaini väärtustavate Eesti firmadega:

Meie sisustussalong on mõtteliselt jaotunud kaheks. Kui saali esimeses osas keskendume Eestis toodetud valgustitele ja mööblile, siis väljapaneku teises osas pakume välismaiste väljapaistvate brändide valgusteid.
4ROOM sisustussalong on väga õnnelik, et saab Eestis esindada põhjanaabri Innoluxi valgusteid.

INNOLUX kaasab kuulsaid nimesid 50ndate Soome disaini hiilgeajast ja ka noori juhtivaid kaasaegseid disainereid püsides nii alati innovaatiline. Väärtustades oma töötajaid ning päritolumaad valmib 80% toodangust Soomes. Selle tunnustuseks on Innoluxile antud õigus kasutada Key Flag sümbolit.

Lisaks skandinaavia disainile ning vastupidavusele (5-aastane garantii), pöörab INNOLUX suurt rõhku valguskvaliteedile ja on 90ndate algusest olnud pioneerid valgusteraapia vallas. Sügisel, pikemate ööde saabudes, kutsume nad salongi rääkima õige valgustuse olulisusest interjööris ning valguse mõjust meie meeleolule ning elukvaliteedile. Sellega teeme algust huvipakkuvate seminaride ning kohtumiste seeriaga 4ROOMi salongis. Täpsemat infot jagame järgmistes uudiskirjades ning meie Facebooki lehel.

Seni aga ootame teid meie salongiga taas tutvuma. Uusi tootenäidiseid saabub salongi praegu igal nädalal.

Mõtete kogumise ajal pakume teile kohvi Coffee People’i valikust. Juunis ja juulis on selleks COLUMBIA espesiale.
Hindame Coffee People ettevõtmisi anonüümse kohvimüügi läbipaistvaks muutmisel, et õpiksime hindama kõikide lülide panust, kes ühendavad kohvi teekonna põllult meie kohvitassi.