Ootame Sind koguma uusi mõtteid ja ideid selle kevade sisustuse suursündmusele INTERJÖÖR 2018 Eesti Näituste Messikeskuses 20-22.aprillil.
4ROOM SISUSTUS alal C-304 on esindatud palju põnevat.

Igal messipäeval on kohal firmade endi disainerid ning küsimustele vastavad meie kogenud projektijuhid.

Creative Cables valgustiaksessuaarid on Eestis täielik uudis ning aitab sisustades mõtted absoluutselt lendu lasta.

Messil on meil kaasas enneolematu kogus erisuguseid dekoratiivpirne, kangasjuhtmeid läbimõõduga 3mm kuni 3cm, sokleid ja laerosette erinevatest materjalidest (puidust, silikoonist, portselanist, metallist) ning juhtmekinnitusi nii lagedele kui seintele.


Tohutult põnevaks on tehtud valgusmaailm ning kõik muutub Creative Cables'i Eestisse tulekuga kättesaadavaks ja taskukohaseks!

Valgustidisainihuvilistelt sisustusgurmaanidelt nõuab 4ROOM Sisustuse ala sellel kevadel kindlasti pikemat peatust.Hoog sisustusaksessuaaride seas on päris uued väiksed Sikk nagid ning Moose suured nagid.

Lisaks leiab Hoogi valikust pilkupüüdva lausa meetrise läbimõõduga tammespoonist seinakella ning selle tagasihoidlikumad kolleegid: 45cm diameetriga seinakellad ja peeglid.
Eestimaine kasevineermööblitootja Radis on väljas uute mudelitega ning esitleb uusi kõrgsurvetöötlusega tooteviimistlusi. Kaasa on võetud ka firma bestsellerid sarjast HUH ja CUBE.

Kasevineermööbel on täispuitmööbliga võrreldes oluliselt kergem, samas ei anna järgi vastupidavuses.


Kvaliteetne pehmemööblitootja Ra Sun esitleb samuti mitut uut mudelit, nende seas avatud planeeringuga töökeskkondadesse mõeldud akustilist, kuid samas hubast tugitooli ja skandinaavialikku täisnahast daybed'i.
4ROOM Valgustid on kõige pikema ajalooga valgustitootja Eestis. Uued LED-valgusallikaga mudelid on õhemad kui kunagi varem, sealjuures toovad veelgi rohkem valgust meie kodudesse. Kaasa oleme võtnud uue tootekataloogi ning värvinäidised.Värske inspireeriv eesti illustraator Eili Lepik on meie seintel avanud kevadise fantaasiarikka mininäituse.

Ootame Sind meiega veetma üks kevadine ja inspireeriv nädalavahetus!